Strona głównaO projekcieAktualności

Aktualności

Konferencja CSR: Czy mamy w firmach deficyt dialogu?

21.03.2014

Konfederacja Lewiatan zaprasza na konferencję CSR: "CZY MAMY W FIRMACH DEFICYT DIALOGU?" - czyli o  przedsiębiorcach dalekowzrocznych  i krótkowzrocznych, o skutecznych i nieudolnych NGO'sach oraz o dobrych i złych praktykach CSR.

Lider dialogu z interesariuszami

18.03.2014

W związku z licznymi prośbami zdecydowaliśmy się przedłużyć termin przyjmowania zgłoszeń do konkursu "Lider dialogu z interesariuszami" do piątku 21 marca.

WSPÓŁPRACA NA RZECZ ZMIANY SPOŁECZNEJ - Konkurs na projekty społeczne

12.03.2014

Zapraszamy do udziału w konkursie na projekty społeczne, które zawierają elementy innowacyjnej współpracy między organizacjami społecznymi, biznesem oraz instytucjami publicznymi. Organizatorami konkursu są Ashoka, Zermatt Summit Foundation, FondationGuilé, DPD i Boehringer Ingelheim. Zwycięzcy konkursu otrzymają nagrodę pieniężną w wysokości 40,000? i zostaną zaprezentowani 27 czerwca 2014 roku podczas uroczystego wydarzenia na prestiżowym Zermatt Summit.

Pracodawcy popierają program dla rodzin wielodzietnych

05.03.2014

Aby przedsiębiorcy przystępowali do rządowego programu dla rodzin wielodzietnych powinni mieć możliwość jego wykorzystania do stworzenia atrakcyjnego wizerunku firmy, w ramach modelu biznesowego CSR. Wymaga to zobowiązania ze strony administracji publicznej do podejmowania działań w zakresie promowania akcji, jej logo oraz przedsiębiorstw przystępujących do programu - uważa Konfederacja Lewiatan.

Videoinformacje

Newsletter

Reklama